Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заявлении кандидата в народные депутаты Украины Миронова В. Е., зарегистрированного в одномандатном избирательном округе N 220

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 05.09.2012 № 778

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 5 вересня 2012 року N 778

Київ

Про заяву кандидата у народні депутати України Міронова В. Є., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 220

До Центральної виборчої комісії 1 вересня 2012 року надійшла заява кандидата у народні депутати України Міронова Валерія Євгенійовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі N 220 (зареєстрована в Комісії за N М-36-17747), щодо внесення відомостей про його громадську роботу до тексту виборчого бюлетеня.

Розглянувши вказану заяву, Центральна виборча комісія встановила.

Підготовка і проведення виборів народних депутатів України регулюються, зокрема, Законом України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 55 Закону автобіографія кандидата в народні депутати України, що надається ним при реєстрації, обов'язково повинна містити: прізвище, власне ім'я (всі власні імена) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство із зазначенням часу проживання на території України, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), партійність, склад сім'ї, адресу місця проживання, контактний номер телефону, відомості про наявність чи відсутність судимості.

Опрос