Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации уполномоченного лица Политической партии Украинская платформа "СОБОР" в одномандатном избирательном округе N 182

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 04.09.2012 № 745

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 4 вересня 2012 року N 745

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноваженої особи Політичної партії Українська платформа "СОБОР" в одномандатному виборчому окрузі N 182

До Центральної виборчої комісії 1 вересня 2012 року надійшла заява Політичної партії Українська платформа "СОБОР" разом з іншими документами щодо відкликання уповноваженої особи цієї партії в одномандатному виборчому окрузі N 182 Шевченка Павла Павловича та реєстрації Підгайного Михайла Миколайовича уповноваженою особою Політичної партії Українська платформа "СОБОР" в одномандатному виборчому окрузі N 182.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2012 року N 606 Шевченка П. П. було зареєстровано уповноваженою особою Політичної партії Українська платформа "СОБОР" в одномандатному виборчому окрузі N 182.

Згідно з частиною десятою статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" керівний орган партії, який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи партії, у будь-який час до дня голосування може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою і шостою цієї статті.

Опрос