Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О запросе на информацию Марковича О. А., зарегистрированном в Центральной избирательной комиссии 23 января 2012 года под N 21-66-310

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 24.01.2012 № 13

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 24 січня 2012 року N 13

Київ

Про запит на інформацію Марковича О. А., зареєстрований у Центральній виборчій комісії 23 січня 2012 року за N 21-66-310

До Центральної виборчої комісії 23 січня 2012 року надійшов запит на інформацію Марковича О. А. про надання в розрізі вулиць та будинків відомостей про кількість виборців, виборча адреса яких належить до території міста Тернопіль.

Розглянувши вказаний запит на інформацію, Центральна виборча комісія зазначає.

Частиною другою статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" встановлено, що Комісія та її члени зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених вказаним Законом.

Опрос