Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации доверенных лиц кандидата на пост Президента Украины Супрун Л. П. в территориальных избирательных округах для проведения выборов Президента Украины 17 января 2010 года

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 03.12.2009 № 412

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 грудня 2009 року N 412

Київ

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Супрун Л. П. у територіальних виборчих округах для проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року

До Центральної виборчої комісії 2 грудня 2009 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Супрун Людмили Павлівни про реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України у територіальних виборчих округах, до якої додані письмові заяви осіб про згоду представляти інтереси кандидата на пост Президента України у відповідних територіальних виборчих округах.

Розглянувши зазначені матеріали, Центральна виборча комісія встановила, що документи осіб, указаних у додатку до цієї постанови, відповідають вимогам частини другої статті 66, частин першої, третьої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України".

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 6 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої, третьої та четвертої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Супрун Л. П. у територіальних виборчих округах для проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року згідно зі списком, що додається.

Опрос