Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Типовой программе учебы членов избирательных комиссий, комиссий референдума и лиц, привлекаемых к работе в комиссиях

Центральная избирательная комиссия
Постановление, Программа от 21.11.2008 № 65
редакция действует с 27.12.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2008 року N 65

Київ

Про Типову програму навчання членів виборчих комісій, комісій референдуму та осіб, які залучаються до роботи в комісіях

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Центральної виборчої комісії
від 27 грудня 2012 року N 2007

(У назві та тексті постанови слова "комісій з референдуму" замінено словами "комісій референдуму" згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 27 грудня 2012 року N 2007)

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян України, права на участь у референдумі та сприяння підвищенню кваліфікації членів виборчих комісій, комісій референдуму та осіб, які залучаються до роботи в комісіях, відповідно до абзацу третього розділу V Концепції підвищення правової культури учасників виборчого процесу та референдумів в Україні, схваленої Указом Президента України від 8 грудня 2000 року N 1322/2000, та заходів щодо реалізації цієї Концепції, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року N 88, керуючись статтями 12, 13, пунктом 11 статті 17, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Схвалити Типову програму навчання членів виборчих комісій, комісій референдуму та осіб, які залучаються до роботи в комісіях (додається).

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 22 жовтня 2001 року N 39 "Про Типову програму навчання організаторів підготовки та проведення виборів і референдумів".

3. Цю постанову надіслати Кабінету Міністрів України, Міністерству внутрішніх справ України, Міністерству закордонних справ України, Міністерству економіки України, Міністерству освіти і науки України, Міністерству праці та соціальної політики України, Міністерству транспорту та зв'язку України, Міністерству фінансів України, Міністерству юстиції України, Головному контрольно-ревізійному управлінню України, Державному казначейству України, Державному комітету архівів України, Державному комітету телебачення і радіомовлення України, Державній податковій адміністрації України, Державному департаменту України з питань виконання покарань, Вищому адміністративному суду України, Академії педагогічних наук України, Академії правових наук України, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Національній академії державного управління при Президентові України, Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським радам, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям для подальшої передачі відповідним місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

 

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії
 

 
А. МАГЕРА
 

Опрос