Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе Избирательного блока: "Блок Бориса Олійника та Михайла Сироти" на действия и бездеятельность общества с ограниченной ответственностью "Телерадіокомпанія "НБМ", зарегистрированной в Центральной избирательной комиссии 11 марта 2006 года под N 21-34-10765

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 19.03.2006 № 1008

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 19 березня 2006 року N 1008

Київ

Про скаргу Виборчого блоку: "Блок Бориса Олійника та Михайла Сироти" на дії та бездіяльність товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "НБМ", зареєстровану в Центральній виборчій комісії 11 березня 2006 року за N 21-34-10765

До Центральної виборчої комісії 11 березня 2006 року надійшла скарга Виборчого блоку: "Блок Бориса Олійника та Михайла Сироти" в особі уповноваженої особи цього блоку в загальнодержавному виборчому окрузі Іщенка Сергія Володимировича на дії та бездіяльність товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "НБМ" (далі - ТОВ "Телерадіокомпанія "НБМ").

Відповідно до частини третьої статті 108 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон) зазначена скарга була повернута суб'єкту звернення у зв'язку з неповною відповідністю вимогам, встановленим статтею 107 Закону, - до скарги не було додано належної кількості копій усіх документів, що приєднуються до неї, зокрема для заінтересованих осіб, зазначених у скарзі, І. Адамчука та Є. Соболєва.

Відповідно до частини шостої статті 106 Закону 16 березня 2006 року до Центральної виборчої комісії надійшла аналогічна скарга після усунення її недоліків.

У скарзі суб'єкт звернення просить: визнати, що дії та бездіяльність суб'єкта оскарження вчинені без законних підстав, порушують принципи і засади виборчого процесу, вимоги виборчого законодавства України щодо проведення передвиборної агітації та спрямовані на порушення прав та охоронюваних законом інтересів суб'єкта звернення зі скаргою; для поновлення порушених прав суб'єкта звернення зі скаргою зобов'язати ТОВ "Телерадіокомпанія "НБМ" надати можливість суб'єкту звернення зі скаргою взяти участь у передачі "Теледебати. Парламентські вибори - 2006" (зобов'язати суб'єкт оскарження запросити суб'єкта звернення зі скаргою на передачу "Теледебати. Парламентські вибори - 2006"); розглянути цю скаргу у найкоротший термін з урахуванням швидкоплинності виборчого процесу та можливостей поновлення порушених прав суб'єкта звернення зі скаргою; запросити на засідання Центральної виборчої комісії директора ТОВ "Телерадіокомпанія "НБМ" І. Адамчука та ведучого передачі "Теледебати. Парламентські вибори - 2006" Є. Соболєва.

Опрос