Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе Онищенко О. В., зарегистрированной в Центральной избирательной комиссии 18 февраля 2006 года под N 21-34-5563

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 23.02.2006 № 717

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 23 лютого 2006 року N 717

Київ

Про скаргу Онищенка О. В., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 18 лютого 2006 року за N 21-34-5563

До Центральної виборчої комісії 18 лютого 2006 року надійшла скарга Онищенка О. В.

У сказі суб'єкт звернення просить Центральну виборчу комісію "справжню скаргу Новопсковської районної організації Партії регіонів задовольнити повністю; визнати прийняття Новопсковською районною виборчою комісією підроблених громадянином Чернявським С. С. заяв цієї партії про реєстрацію виборчого списку партії разом з доданими до неї документами та про реєстрацію представника партії Гунькіна В. Ф. неправомірними; визнати дії голови Новопсковської районної виборчої комісії Акименко В. М. неправомірними; визнати рішення комісії від 10 лютого 2006 року про реєстрацію кандидатів у депутати та представника цієї партії неправомірним; зобов'язати комісію утримуватись від розгляду заяв та документів, які не відповідають вимогам до письмових правочинів юридичної особи; визнати неправомірною бездіяльність комісії щодо скарги Новопсковської районної організації Партії регіонів від 2 лютого 2006 року N 53 на неправомірні дії та бездіяльність Новопсковської районної ради, обставини якої викладені у скарзі, та визнати неправомірною бездіяльність прокурора Новопсковського району щодо здійснення ним правоохоронних функцій виборчого законодавства".

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною другою статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Комісія та її члени зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України, цим та іншими законами України.

Опрос