Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе Скрябина В. М., зарегистрированной в Центральной избирательной комиссии 18 февраля 2006 года под N 21-30-5557

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 20.02.2006 № 665

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 2006 року N 665

Київ

Про скаргу Скрябіна В. М., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 18 лютого 2006 року за N 21-30-5557

До Центральної виборчої комісії 18 лютого 2006 року надійшла скарга Скрябіна В'ячеслава Михайловича на рішення Полтавської міської територіальної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів у депутати Полтавської міської ради, включених до виборчого списку Полтавського міського виборчого блоку "Наша Україна".

У скарзі суб'єкт звернення просить Центральну виборчу комісію "дати оцінку відповідності формування Полтавської міської територіальної виборчої комісії вимогам чинного законодавства; в межах повноважень Центральної виборчої комісії вжити необхідних заходів щодо недопущення порушень конституційних прав громадян та виборчого законодавства названою територіальною виборчою комісією надалі; притягнути голову територіальної виборчої комісії Похилюка В. В. до дисциплінарної відповідальності за вимагання надання документів, не передбачених частиною першою статті 36, та порушення термінів, передбачених частиною дев'ятою статті 39 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Ознайомившись із предметом скарги, Центральна виборча комісія встановила.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Опрос