Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе Новомиргородской районной организации Партии регионов, зарегистрированной в Центральной избирательной комиссии 15 февраля 2006 года под N 21-34-5039

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 18.02.2006 № 638

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 18 лютого 2006 року N 638

Київ

Про скаргу Новомиргородської районної організації Партії регіонів, зареєстровану в Центральній виборчій комісії 15 лютого 2006 року за N 21-34-5039

До Центральної виборчої комісії 15 лютого 2006 року надійшла скарга Новомиргородської районної організації Партії регіонів за підписом голови цієї організації партії Авксентьєва В. В. на дії Новомиргородської районної територіальної виборчої комісії.

У скарзі суб'єкт звернення просить Центральну виборчу комісію "доручити відповідним службам здійснити перевірку законності та правомірності роботи Новомиргородської районної територіальної виборчої комісії Кіровоградської області; скасувати рішення Новомиргородської районної територіальної виборчої комісії, які були прийняті на засіданні комісії 11 лютого 2006 року, та зобов'язати Новомиргородську районну територіальну виборчу комісію зареєструвати кандидатів у депутати до Новомиргородської районної ради, які включені до виборчого списку Новомиргородської районної організації Партії регіонів, прийнятого конференцією 31 січня 2006 року; порушити справу про притягнення до кримінальної відповідальності членів комісії Новомиргородської територіальної виборчої комісії Малик В. В. та Григораж З. В., які своїми діями ініціювали всі перелічені вище порушення норм законів та Конституції України при прийнятті комісією таких рішень".

Ознайомившись із предметом скарги, Центральна виборча комісія встановила.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України та частини другої статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Опрос