Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе Кондакова К. Г., зарегистрированной в Центральной избирательной комиссии 8 февраля 2006 года под N 21-36-3763

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 10.02.2006 № 515

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 10 лютого 2006 року N 515

Київ

Про скаргу Кондакова К. Г., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 8 лютого 2006 року за N 21-36-3763

До Центральної виборчої комісії 8 лютого 2006 року надійшла скарга Кондакова Костянтина Георгійовича про скасування постанови Мелітопольської міської територіальної виборчої комісії від 3 лютого 2006 року N 26 "Про заяву Кондакова К. Г. щодо реєстрації кандидатом на посаду міського голови".

У скарзі суб'єкт звернення просить Центральну виборчу комісію скасувати зазначену постанову Мелітопольської міської територіальної виборчої комісії, визнати протокол про результати збирання підписів на підтримку кандидата на посаду міського голови міста Мелітополя Кондакова К. Г. недійсним та зобов'язати Мелітопольську міську територіальну виборчу комісію зареєструвати його кандидатом на посаду міського голови.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України та частини другої статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Опрос