Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации уполномоченного лица Всеукраинской партии "Нова Сила" в территориальном избирательном округе N 147 по выборам народных депутатов Украины 26 марта 2006 года

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 03.02.2006 № 388

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 лютого 2006 року N 388

Київ

Про скасування реєстрації уповноваженої особи Всеукраїнської партії "Нова Сила" у територіальному виборчому окрузі N 147 з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року

Розглянувши заяву Всеукраїнської партії "Нова Сила" від 2 лютого 2006 року та рішення Політичного виконавчого комітету цієї партії від 1 лютого 2006 року про відкликання уповноваженої особи партії в територіальному виборчому окрузі N 147 Петренка Сергія Івановича, які надійшли до Центральної виборчої комісії 2 лютого 2006 року, Комісія встановила.

Згідно з частиною одинадцятою статті 72 Закону України "Про вибори народних депутатів України" керівний орган партії (блоку), який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи, у будь який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи партії (блоку).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос