Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы по всеукраинскому референдуму по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 23 декабря 2005 года в г. Кировск Луганской области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 26.01.2006 № 302

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 26 січня 2006 року N 302

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи з всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 23 грудня 2005 року в м. Кіровськ Луганської області

До Центральної виборчої комісії 13 січня 2006 року надійшло подання Кіровського міського голови Луганської області Патюти В. В. від 10 січня 2006 року N 74 щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши вищезазначене подання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

У м. Кіровськ Луганської області 23 грудня 2005 року відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, на яких згідно з протоколом цих зборів взяли участь 479 осіб. Учасниками зборів одноголосно схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формування питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Учасниками зборів одноголосно обрано ініціативну групу в складі 33 осіб, якій доручено збирання підписів громадян під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Опрос