Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 24 декабря 2005 года в городе Конотоп Сумской области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 24.01.2006 № 276

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 24 січня 2006 року N 276

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 24 грудня 2005 року в місті Конотоп Сумської області

До Центральної виборчої комісії 9 січня 2006 року надійшло подання секретаря Конотопської міської ради Сумської області від 5 січня 2006 року N 1-15/3655 про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши зазначене подання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

У місті Конотоп 24 грудня 2005 року за адресою вул. Б. Хмельницького, 24, відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, в яких згідно з протоколом цих зборів взяли участь 244 особи. Учасниками зборів схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Учасниками зборів обрано ініціативну групу в складі 35 осіб, якій доручено збирання підписів громадян під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Перевіркою поданих до Центральної виборчої комісії документів установлено їх відповідність вимогам Закону України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми" (далі - Закон).

Опрос