Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 28 декабря 2005 года в г. Знаменка Кировоградской области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 24.01.2006 № 275

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 24 січня 2006 року N 275

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 28 грудня 2005 року в м. Знам'янка Кіровоградської області

До Центральної виборчої комісії 9 січня 2006 року надійшло подання Знам'янського міського голови Кіровоградської області В. Джулая від 5 січня 2006 року N 3-1/1 щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши вищезазначене подання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

У м. Знам'янка Кіровоградської області за адресою вул. Жовтнева, 30, 28 грудня 2005 року відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, в яких згідно з протоколом цих зборів взяли участь 203 особи. Учасниками зборів схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Опрос