Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 26 декабря 2005 года в городе Измаил Одесской области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 20.01.2006 № 257

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 січня 2006 року N 257

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 26 грудня 2005 року в місті Ізмаїл Одеської області

До Центральної виборчої комісії 15 січня 2006 року надійшло подання Ізмаїльського міського голови Борисенка С. Б. від 6 січня 2006 року N 06/01-23-4256 щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши зазначене подання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

У місті Ізмаїл Одеської області 26 грудня 2005 року за адресою просп. Суворова, 69, відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, на яких згідно з протоколом цих зборів взяли участь 248 осіб. Учасниками зборів одноголосно схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Учасниками зборів обрано ініціативну групу в складі 40 осіб, якій доручено збирання підписів громадян під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Під час перевірки поданих матеріалів Центральною виборчою комісією виявлено розбіжність щодо паспортних даних Пєткової Катерини Володимирівни (у списку ініціативної групи зазначено паспорт серії КК за N 786 971, а у списку учасників зборів - паспорт серії КК за N 786 771), що обумовлює неможливість її реєстрації.

Незважаючи на виявлену розбіжність, Центральна виборча комісія зазначає, що загальні обставини не впливають на законність проведення зборів громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, оскільки кількість учасників зборів ініціативної групи відповідають вимогам Закону України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми" (далі - Закон).

Опрос