Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 11 ноября 2005 года в городе Тернополе

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 20.01.2006 № 256

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 січня 2006 року N 256

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 11 листопада 2005 року в місті Тернополі

До Центральної виборчої комісії 5 січня 2006 року надійшло подання Тернопільського міського голови Левківа Б. Є. від 3 січня 2006 року N 01/01 щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши зазначене подання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

У місті Тернополі 11 листопада 2005 року за адресою вул. Галицька, 38, відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, в яких згідно з протоколом цих зборів взяли участь 272 особи. Учасниками зборів схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Учасниками зборів обрано ініціативну групу в складі 35 осіб, якій доручено збирання підписів громадян під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Опрос