Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии от 31 декабря 2005 года N 347 "Об отказе в регистрации кандидатов в народные депутаты Украины, включенных в избирательный список "Всеукраинской Политической партии - Экология и Социальная защита"

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 13.01.2006 № 174

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 13 січня 2006 року N 174

Київ

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 31 грудня 2005 року N 347 "Про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку "Всеукраїнської Політичної партії - Екологія та Соціальний захист"

Центральною виборчою комісією 31 грудня 2005 року прийнято постанову N 347, якою відмовлено в реєстрації усіх висунутих кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку "Всеукраїнської Політичної партії - Екологія та Соціальний захист", у зв'язку з відсутністю та неналежним оформленням необхідних для реєстрації документів.

Серед підстав відмови в реєстрації кандидатів, окрім відсутності документів, вказаних у статті 58 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон), зазначалося також неналежне оформлення документів 216 кандидатами, включеними до виборчого списку "Всеукраїнської Політичної партії - Екологія та Соціальний захист". Зокрема, порушенням умов реєстрації кандидатів у депутати згідно з положеннями статті 58 Закону Центральною виборчою комісією визнано незазначення щодо Губської Людмили Анатоліївни у виборчому списку та автобіографії відомостей про посаду та місце роботи.

Печерський районний суд міста Києва 10 січня 2006 року, розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Губської Л. А. до Центральної виборчої комісії, встановив, що у виборчому списку "Всеукраїнської Політичної партії - Екологія та Соціальний захист" місцем роботи позивачки вказано ГО ВПП "Екологія та соціальний захист" на громадських засадах, посада - помічник керівника, а у поданій до Центральної виборчої комісії автобіографії позивачка зазначила, що трудового стажу вона не має, а на громадських засадах з вересня 2005 року є помічником керівника громадського руху "Екологія та соціальний захист".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос