Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 17 декабря 2005 года в городе Каховка Херсонской области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 09.01.2006 № 115

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 9 січня 2006 року N 115

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 17 грудня 2005 року в місті Каховці Херсонської області

До Центральної виборчої комісії 26 грудня 2005 року надійшло подання Каховського міського голови від 22 грудня 2005 року N 02-14/3015 щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши зазначене подання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

У місті Каховці 17 грудня 2005 року за адресою: просп. Ворошилова, 12, відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, в яких згідно з протоколом цих зборів взяли участь 359 осіб. Учасниками зборів схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Учасниками зборів обрано ініціативну групу в складі 43 осіб, якій доручено збирання підписів громадян під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Під час перевірки поданих матеріалів виявлено розбіжності між протоколом зборів громадян та списком членів ініціативної групи, обраної на цих зборах. Зокрема, згідно з протоколом зборів громадян до складу ініціативної групи було запропоновано та обрано Куприєнко Ольгу Вікторівну, а до списку членів ініціативної групи включено Купрієнко Ольгу Вікторівну, тобто особу, за яку учасники зборів не голосували. Отже, Купрієнко Ольга Вікторівна не може бути зареєстрованою членом ініціативної групи.

Крім того, під час перевірки зазначених матеріалів виявлено, що зобов'язання про додержання членами ініціативної групи законодавства України про референдуми підписали, зокрема, Шпичак Наталия Викторовна, Разумняк Раиса Ефимовна, Федотова Наталія Володимирівна, яких до списку членів ініціативної групи не включено. Натомість до нього включено Шпичок Наталю Вікторівну, Розумник Раїсу Юхимівну, Федотову Наталю Володимирівну, що обумовлює неможливість реєстрації зазначених осіб.

Опрос