Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации кандидатов в народные депутаты Украины, включенных в избирательный список кандидатов в народные депутаты Украины партии "Віче"

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 31.12.2005 № 344

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 31 грудня 2005 року N 344

Київ

Про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати України партії "Віче"

До Центральної виборчої комісії 29 грудня 2005 року надійшла заява партії "Віче" про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих 23 грудня 2005 року на позачерговому восьмому з'їзді цієї партії та включених до виборчого списку партії "Віче", а також додані до неї документи, необхідні для реєстрації.

Розглянувши зазначену заяву та додані до неї матеріали, Центральна виборча комісія встановила неналежне оформлення деяких документів, зазначених у частині першій статті 58 Закону України "Про вибори народних депутатів України", що згідно з пунктом 2 частини першої статті 62 цього Закону є підставою для відмови в реєстрації кандидатів у народні депутати України Центральною виборчою комісією.

Так, до виборчого списку кандидатів у народні депутати України партії "Віче" під N 45 включено Трякіну Галину Лук'янівну. Проте у поданих документах міститься автобіографія громадянки Трякіної (Ваць) Галини Лук'янівни. Крім того, виявлено невідповідності в зазначенні її місця роботи (у виборчому списку - Хіміко-механічний технікум м. Сєвєродонецьк, а в декларації - ПП "Система").

До виборчого списку кандидатів у народні депутати України партії "Віче" під N 49 включено Гаріна Євгена Володимировича, в декларації якого відсутні відомості щодо його місця роботи. У виборчому списку та автобіографії зазначено, що він працює у Чорнобильському центрі з проблем ядерної безпеки радіоактивних відходів та радіоекології.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос