Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 5 ноября 2005 года в г. Белой Церкви Киевской области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 06.12.2005 № 173

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 6 грудня 2005 року N 173

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 5 листопада 2005 року в м. Білій Церкві Київської області

До Центральної виборчої комісії 21 листопада 2005 року надійшло подання секретаря Білоцерківської міської ради Київської області Павловського В. А. від 16 листопада 2005 року N 2-07-83 щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши вищезазначене подання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

У місті Білій Церкві Київської області 5 листопада 2005 року за адресою пров. Клубний, 1, відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, в яких згідно з протоколом цих зборів взяли участь 216 громадян. Учасниками зборів одноголосно схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Опрос