Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации инициативной группы всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 5 ноября 2005 года в г. Мариуполь Донецкой области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 29.11.2005 № 154

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 листопада 2005 року N 154

Київ

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 5 листопада 2005 року в м. Маріуполь Донецької області

До Центральної виборчої комісії 14 листопада 2005 року надійшло подання Маріупольського міського голови Хотлубея Ю. Ю. від 9 листопада 2005 року N 11-7663-41 щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Розглянувши вищезазначене подання та додані до нього документи щодо реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, Центральна виборча комісія встановила.

У місті Маріуполь Донецької області 5 листопада 2005 року за адресою: просп. Леніна, 107, відбулися збори громадян України, в яких згідно з протоколом зборів громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою взяли участь 306 осіб. Учасниками зборів одноголосно схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум за народною ініціативою:

"Чи згодні Ви з тим, щоб Україна стала членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО)?";

"Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?"

Учасниками зборів обрано ініціативну групу в складі 40 осіб, якій доручено збирання підписів громадян під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Під час перевірки поданих матеріалів виявлено, що в зборах громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою взяли участь особи, які не мають права на участь у референдумі: Лагунов Юрій Петрович 23 квітня 1997 року народження, Марєєва Тетяна Федорівна 5 квітня 1989 року народження.

У списку учасників зборів не зазначено відомостей про документи, що посвідчують особу громадянки Галах Олени Олександрівни.

Опрос