Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Ющенко В. А. в территориальном избирательном округе N 106 Артюшенко И. И.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 12.11.2004 № 1194

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 12 листопада 2004 року N 1194

Київ

Про скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка В. А. в територіальному виборчому окрузі N 106 Артюшенка І. І.

До Центральної виборчої комісії 7 листопада 2004 року надійшла скарга довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича в територіальному виборчому окрузі N 106 Артюшенка Ігоря Івановича.

У скарзі Артюшенко І. І. просить Центральну виборчу комісію визнати бездіяльність голови територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 106 Зеленської В. М. неправомірною, достроково припинити її повноваження та зобов'язати територіальну виборчу комісію зазначеного виборчого округу прийняти та розглянути його скаргу від 31 жовтня 2004 року.

Обґрунтовуючи вимоги скарги, заявник посилається на те, що 31 жовтня 2004 року голова територіальної виборчої комісії Зеленська В. М. відмовилася прийняти його скаргу стосовно порушення вимог Закону України "Про вибори Президента України" у зв'язку з недопущенням членів дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці N 6 територіального виборчого округу N 106 та офіційних спостерігачів на спеціальну виборчу дільницю N 6, утворену в СІЗО N 17. На підтвердження цього факту заявником до скарги додано підписаний трьома особами акт.

Розглянувши скаргу та додані до неї матеріали, дослідивши надані головою територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 106 Зеленською В. М. письмові пояснення, а також пояснення члена цієї ж комісії Коворотного В. І., Центральна виборча комісія дійшла висновку, що скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Опрос