Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе кандидата на пост Президента Украины Базилюка А. Ф.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 12.11.2004 № 1188

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 12 листопада 2004 року N 1188

Київ

Про скаргу кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф.

До Центральної виборчої комісії 8 листопада 2004 року надійшла скарга суб'єкта виборчого процесу - кандидата на пост Президента України Базилюка Олександра Філімоновича на порушення порядку проведення передвиборної агітації кандидатом на пост Президента України Ющенком Віктором Андрійовичем.

У скарзі кандидат на пост Президента України Базилюк О. Ф. просить Центральну виборчу комісію визнати неправомірними дії кандидата на пост Президента України Ющенка В. А. у зв'язку з проведенням 2 листопада 2004 року мітингу громадськими організаціями "Пора" та "Чиста Україна", на якому розповсюджувались агітаційні матеріали із символікою "Наша Україна" та зображенням Ющенка В. А., проголошувалися заклики на підтримку кандидата на пост Президента України у другому турі голосування.

Відповідно до частини першої статті 103 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України, партія (блок) - суб'єкт виборчого процесу мають право оскаржувати дії іншого кандидата на пост Президента України, його довіреної особи, якщо ці дії спрямовані на порушення встановленого законом порядку висунення кандидата, проведення передвиборної агітації, інші порушення їх прав або виборчих прав громадян. Згідно з частиною третьою цієї статті скарга на дії кандидата на пост Президента України подається до Центральної виборчої комісії або до апеляційного суду м. Києва. За таких обставин скарга кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф. підлягає розгляду Центральною виборчою комісією.

Опрос