Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Ющенко В. А. в едином общегосударственном избирательном округе Катеринчука Н. Д.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 09.11.2004 № 1157

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 9 листопада 2004 року N 1157

Київ

Про скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка В. А. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Катеринчука М. Д.

До Центральної виборчої комісії 7 листопада 2004 року надійшла скарга довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Катеринчука Миколи Дмитровича на незаконні дії голови територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 105 Подколзіна Юрія Олексійовича та членів цієї комісії.

У скарзі Катеринчук М. Д. просить Центральну виборчу комісію визнати незаконними дії голови та членів територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 105 при підрахунку голосів і скасувати протокол територіальної виборчої комісії про результати голосування, достроково припинити повноваження голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці N 68 територіального виборчого округу N 105 Нечаєва С. Ю. та голови територіальної виборчої комісії зазначеного округу Подколзіна Ю. О.

Відповідно до частини восьмої статті 82 Закону України "Про вибори Президента України" за наявності, зокрема, скарг про порушення вимог цього Закону під час проведення голосування та (або) підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, що ставлять під сумнів результати підрахунку голосів виборців на цій дільниці, територіальна виборча комісія може прийняти рішення про проведення повторного підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці.

Опрос