Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе гражданина Криворучко Г. С.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 30.09.2004 № 745

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 30 вересня 2004 року N 745

Київ

Про скаргу громадянина Криворучка Г. С.

До Центральної виборчої комісії 27 вересня 2004 року надійшла скарга громадянина Криворучка Геннадія Сергійовича щодо розміщення в м. Суми друкованих передвиборних агітаційних матеріалів на підтримку кандидата на пост Президента України Симоненка Петра Миколайовича з порушенням вимог законодавства України.

У скарзі Криворучко Г. С. просить Центральну виборчу комісію визнати неправомірними дії кандидата на пост Президента України Симоненка П. М. у зв'язку з розміщенням зазначених друкованих передвиборних агітаційних матеріалів у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху, та зобов'язати Симоненка П. М. вчинити дії з наведення порядку на вулицях Дзержинського, Петропавлівській, Харківській у місті Суми.

Розглянувши скаргу та додані до неї матеріали, Центральна виборча комісія не встановила підстав для задоволення зазначених у ній вимог з огляду на таке.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос