Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе гражданки Жидченко И. А.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 29.09.2004 № 738

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 вересня 2004 року N 738

Київ

Про скаргу громадянки Жидченко І. О.

До Центральної виборчої комісії 24 вересня 2004 року надійшла скарга громадянки Жидченко Ірини Олександрівни про визнання дій кандидата на пост Президента України Ющенка В. А. неправомірними у зв'язку з розміщенням на мосту, що на Московській площі м. Києва, протягом 20 - 23 вересня 2004 року, агітаційних матеріалів на його підтримку, в тому числі листівок та плакатів з логотипом "Так, Ющенко!", з порушенням законодавства України. Зазначені друковані агітаційні матеріали не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Крім того, громадянка Жидченко І. О. зазначає, що вони розміщені на шляху інтенсивного руху автотранспорту, відволікають водіїв від управління і цим самим перешкоджають безпеці дорожнього руху. Тобто, вони розміщені не в місцях, відведених місцевим органом виконавчої влади, для розміщення матеріалів передвиборної агітації, що категорично забороняється.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос