Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Базилюка А. Ф. в едином общегосударственном избирательном округе Перминева В. И.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 29.09.2004 № 734

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 вересня 2004 року N 734

Київ

Про скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Пермінєва В. І.

До Центральної виборчої комісії 27 вересня 2004 року надійшла скарга довіреної особи кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Пермінєва Володимира Ілліча на дії кандидата на пост Президента України Ющенка В. А., спрямовані на порушення встановленого Законом України "Про вибори Президента України" порядку проведення передвиборної агітації.

У скарзі Пермінєв В. І. просить Центральну виборчу комісію визнати неправомірними дії кандидата на пост Президента України Ющенка В. А. у зв'язку з розповсюдженням 18 вересня 2004 року на Європейській площі в місті Києві агітаційних листівок "Прийди і послухай", що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос