Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Базилюка А. Ф. в едином общегосударственном избирательном округе Лузана А. В.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 28.09.2004 № 722

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2004 року N 722

Київ

Про скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф. у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Лузана О. В.

До Центральної виборчої комісії надійшла скарга довіреної особи кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф. у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Лузана Олександра Васильовича.

У скарзі Лузан О. В. просить визнати неправомірними дії довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка В. А. в територіальному виборчому окрузі N 98 Бойка Юрія Анатолійовича щодо вилучення подань та заяв кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з територіальної виборчої комісії виборчого округу N 98 та втручання в роботу територіальної виборчої комісії під час проведення її засідання 17 вересня 2004 року. Також заявник просить поновити порушені права громадян України на участь у роботі дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу N 98 шляхом надання права поновити вилучені суб'єктом оскарження із документації територіальної виборчої комісії виборчого округу N 98 подання та заяви кандидатур до складу дільничних виборчих комісій. Крім того, у скарзі міститься прохання порушити перед Комітетом Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України питання щодо вжиття Бойком Юрієм Анатолійовичем дій, негідних статусу народного депутата України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос