Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Януковича В. Ф. в территориальном избирательном округе N 63 Шевченко В. А.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 28.09.2004 № 721

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2004 року N 721

Київ

Про скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Януковича В. Ф. у територіальному виборчому окрузі N 63 Шевченка В. О.

До Центральної виборчої комісії 23 вересня 2004 року надійшла скарга довіреної особи кандидата на пост Президента України Януковича В. Ф. у територіальному виборчому окрузі N 63 Шевченка Віктора Олександровича.

У скарзі Шевченко В. О. просить Центральну виборчу комісію визнати неправомірними дії кандидата на пост Президента України Симоненка П. М. у зв'язку з виготовленням і розповсюдженням 20 вересня 2004 року на автобусних зупинках с. Новокатеринівка Старобешівського району Донецької області друкованих агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про установу, яка здійснила їх друк, тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос