Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неучтении подписей избирателей в подписных листах и подписных листов в поддержку кандидата на пост Президента Украины Корчинского Д. О.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 28.09.2004 № 708

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2004 року N 708

Київ

Про неврахування підписів виборців у підписних листах та підписних листів на підтримку кандидата на пост Президента України Корчинського Д. О.

До Центральної виборчої комісії 18 вересня 2004 року уповноваженим представником кандидата на пост Президента України Корчинського Д. О. Вальком Ігорем Вікторовичем подано шістсот сімдесят п'ять тисяч шістсот вісімдесят підписів виборців, які мають право голосу, в тому числі не менш як по двадцять тисяч підписів у кожному з двох третин регіонів (Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області, місто Київ) України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос