Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неучтении подписей избирателей в подписных листах и подписных листов в поддержку кандидата на пост Президента Украины Бродского М. Ю.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 28.09.2004 № 705

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2004 року N 705

Київ

Про неврахування підписів виборців у підписних листах та підписних листів на підтримку кандидата на пост Президента України Бродського М. Ю.

До Центральної виборчої комісії 20 вересня 2004 року уповноваженим представником кандидата на пост Президента України Бродського М. Ю. Моховиковим Ростиславом Сергійовичем подано більше п'ятисот тисяч підписів виборців, які мають право голосу, у тому числі не менш як по двадцять тисяч підписів у кожному з двох третин регіонів (Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області, м. Київ) України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос