Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Базилюка А. Ф. в едином общегосударственном избирательном округе Перминева Владимира Ильича

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 21.09.2004 № 635

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 21 вересня 2004 року N 635

Київ

Про скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Пермінєва Володимира Ілліча

До Центральної виборчої комісії 17 вересня 2004 року надійшла скарга довіреної особи кандидата на пост Президента України Базилюка О. Ф. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Пермінєва Володимира Ілліча.

У скарзі Пермінєв В. І. просить Центральну виборчу комісію визнати такими, що не відповідають вимогам Закону України "Про вибори Президента України" дії газети "Сільські вісті" щодо публікації матеріалів передвиборної агітації кандидата на пост Президента України Мороза О. О. з підстав розміщення такої публікації без укладення угоди та надходження коштів на рахунок газети.

Відповідно до частини першої статті 102 Закону кандидат на пост Президента України, партія (блок) - суб'єкт виборчого процесу мають право оскаржувати до відповідної виборчої комісії або суду дії чи бездіяльність засобів масової інформації, їх власників, посадових та службових осіб, які порушують встановлений законом порядок діяльності засобів масової інформації під час виборчого процесу, у тому числі стосовно передвиборної агітації. Відповідно до частини третьої цієї статті скарги на дії або бездіяльність засобів масової інформації, їх власників, посадових та службових осіб подаються до місцевого суду за місцем знаходження відповідного засобу масової інформації.

Опрос