Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жалобе доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Ющенко В. А. в едином общегосударственном избирательном округе Катеринчука Н. Д.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 16.08.2004 № 390

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 16 серпня 2004 року N 390

Київ

Про скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка В. А. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Катеринчука М. Д.

До Центральної виборчої комісії 11 серпня 2004 року надійшла скарга довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Катеринчука Миколи Дмитровича.

У скарзі Катеринчук М. Д. просить Центральну виборчу комісію визнати неправомірними дії редакції газети "Президентський вісник" щодо опублікування в N 20 газети від 4 серпня 2004 року статті "Реальні справи, конкретна допомога" та фотоілюстрації із зображенням, зокрема, Прем'єр-міністра України Януковича В. Ф. Також суб'єкт звернення зі скаргою просить визнати такими, що не відповідають вимогам закону, дії кандидата на пост Президента України Януковича В. Ф. у випадку замовлення ним та фінансування у спосіб, не передбачений Законом України "Про вибори Президента України", зазначеної публікації. Крім того, Катеринчук М. Д. просить попередити редакцію газети "Президентський вісник", що в разі систематичного порушення частини четвертої статті 64 Закону України "Про вибори Президента України" за поданням Центральної виборчої комісії діяльність цього засобу масової інформації за рішенням суду може бути тимчасово припинена.

Розглянувши скаргу та доданий до неї друкований матеріал, вивчивши пояснення, витребувані від суб'єкта оскарження - редакції газети "Президентський вісник", Центральна виборча комісія встановила.

4 серпня 2004 року в N 20 газети "Президентський вісник" під рубрикою "Будні уряду" було надруковано матеріал під назвою "Реальні справи, конкретна допомога". Зазначена публікація присвячена висвітленню чергового засідання Кабінету Міністрів України, робочої поїздки Прем'єр-міністра України у Донецьку область, яка відбулася 29 липня 2004 року, участі Прем'єр-міністра України у святкуванні 12-ї річниці Військово-Морських Сил України у Севастополі. У публікації, зокрема, містяться інформація щодо роботи уряду із вирішення питань закупівлі зерна до державного і регіонального резервів, оплати праці в сільському господарстві, пенсійного забезпечення, запровадження з 1 вересня 2004 року мінімальної заробітної плати у розмірі 237 гривень, соціального захисту військовослужбовців, сімей з дітьми, спортсменів, тренерів, підготовки до Олімпійських та Параолімпійських ігор 2004 року в Афінах, ліквідації наслідків стихійного лиха в західних регіонах України, стабільного забезпечення питною водою жителів східних регіонів України, повідомлення про прийняття Кабінетом Міністрів України програми водозабезпечення Луганської області у межах виконання повноважень, передбачених статтею 116 Конституції України. Поряд з матеріалом надруковано фото із зображенням Прем'єр-міністра України під час зустрічі з жителями м. Севастополя.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос