Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О формах протоколов комиссии Автономной Республики Крым, областных, Киевской и Севастопольской городских, районных, городских, районных в городах, поселковых, сельских, участковых комиссий по всеукраинскому референдуму о результатах подсчета голосов

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 29.03.2000 № 44
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 березня 2000 року N 44

Київ

Про форми протоколів комісії Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських, дільничних комісій з всеукраїнського референдуму про результати підрахунку голосів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Центральної виборчої комісії
від 27 грудня 2012 року N 2007)

Відповідно до пункту 6 статті 26 Закону України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми", статей 11, 12, пункту 8 статті 15 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" та на виконання рішення Конституційного Суду України від 27 березня 2000 року N 3-рп/2000 по справі про всеукраїнський референдум за народною ініціативою Центральна виборча комісія постановляє:

1. Встановити форму протоколів комісії Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських комісій з всеукраїнського референдуму про результати підрахунку голосів (додаток 1).

2. Встановити форму протоколу дільничної комісії з всеукраїнського референдуму про результати підрахунку голосів на дільниці для голосування (додаток 2).

3. Цю постанову надіслати комісії Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським комісіям з всеукраїнського референдуму та зобов'язати зазначені комісії довести її до відома відповідних комісій з всеукраїнського референдуму нижчого рівня.

4. Постанову Центральної виборчої комісії "Про форми протоколів комісій Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських, дільничних з всеукраїнського референдуму про результати підрахунку голосів" від 10 лютого 2000 року N 10 визнати такою, що втратила чинність.

 

Опрос