Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заключения Верховного Суда Украины, изложенные в решениях, принятых по результатам рассмотрения заявлений о пересмотре судебного решения на основании, предусмотренном п. 1 ч. 1 ст. 237 КАС Украины, за I полугодия в 2013 г.

Верховный Суд Украины
Заключение от 01.04.2014

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

Висновки Верховного Суду України, викладені у рішеннях, прийнятих за результатами розгляду заяв про перегляд судового рішення з підстави, передбаченої п. 1 ч. 1 ст. 237 КАС України, за I півріччя 2013 р.

Справи зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки

Справи зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері господарської діяльності

1. Виходячи із системного аналізу ст. 5 Закону України від 23 березня 1996 р. N 98/96-ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності"1 видача грошового або майнового виграшу за результатами гри як обов'язкова умова приналежності певної діяльності до сфери грального бізнесу є необхідною для діяльності, пов'язаної з влаштуванням гральних автоматів і проведенням лотерей (крім державних) та розіграшів. Видача грошового або майнового виграшу як умова для обов'язкового отримання торгового патенту для діяльності, пов'язаної з влаштуванням окремих ігрових місць, у тому числі кегельбанів, чинним на час виникнення спірних правовідносин законодавством не вимагалася.

____________
1 Закон втратив чинність на підставі Податкового кодексу України.

Наказ Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму в Україні від 7 лютого 2001 р. N 261 "Про перелік видів спорту, що визнані в Україні" (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2001 р. за N 155/5346)2, яким розмежовано такі види спорту, як боулінг та кеглі, не впливає на порядок патентування господарської діяльності, щодо якої виник спір.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос