Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Обобщение практики рассмотрения судами уголовных дел о преступлениях, состав которых предусмотрен ст. 368 Уголовного кодекса Украины (получение взятки)

Верховный Суд Украины
Письмо от 01.07.2010

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УЗАГАЛЬНЕННЯ
практики розгляду судами кримінальних справ про злочини, склад яких передбачено ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара)*

____________
* Узагальнення підготовлене суддею Верховного Суду України В. Г. Жуком та головним консультантом управління вивчення та узагальнення судової практики Верховного Суду України О. С. Іщенко.

На виконання плану роботи Верховний Суд України спільно з апеляційними судами провів узагальнення практики розгляду судами кримінальних справ про хабарництво, зокрема про одержання хабара (ст. 368 Кримінального кодексу України (далі - КК)). Мета узагальнення - вивчення стану справ із оперативністю та якістю розгляду кримінальних справ зазначеної категорії, а також законністю та обґрунтованістю постановлених у справах вироків.

У ході узагальнення було вивчено результати проведеного апеляційними судами аналізу практики розгляду судами у I півріччі 2009 р. кримінальних справ про хабарництво, зокрема, про одержання хабара, а також використані офіційні статистичні дані Державної судової адміністрації України.

Опрос