Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Суд может закрыть производство по делу по причине отказа от иска в том случае, если отказ касается всех заявленных требований и принят судом с соблюдением условий, предусмотренных частью пятой ст. 103 ГПК, и порядка, установленного ст. 179 этого кодекса

Верховный Суд Украины, Судебная коллегия по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 22.12.1993

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА КОЛЕГІЯ В ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 22 грудня 1993 року

(Витяг)

В серпні 1986 р. Ж.. звернувся до суду з позовом до колишньої його дружини про поділ майна. Позивач посилався на те, що з 1971 до 1979 р. перебував з відповідачкою в зареєстрованому шлюбі, а до 1986 р. - у фактичних шлюбних відносинах. За цей час разом з відповідачкою побудували жилий будинок, придбали інше майно, що є спільним та підлягає поділу. Просив поділити майно, виділивши йому 1/2 частину жилого будинку та іншого майна.

Справа розглядалась неодноразово.

Ухвалою судової колегії в цивільних справах Житомирського обласного суду від 19 квітня 1993 р. за заявою позивача про відмову від позову провадження в справі закрито на підставі п. 4 ст. 227 ЦПК.

В касаційному порядку справа не розглядалась.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос