Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Полномочным представителем стороны на ведение дел в суде является лицо, документы которого оформлены в соответствии со ст. 113 ГПК. Нарушение требований ст. 203 ГПК о необходимости мотивировки решения является основанием для его отмены

Верховный Суд УССР, Судебная коллегия по гражданским делам Верховного Суда УССР
Определение от 06.09.1989

ВЕРХОВНИЙ СУД УРСР
СУДОВА КОЛЕГІЯ В ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 6 вересня 1989 року

(Витяг)

Рівненський завод тракторних агрегатів звернувся з позовом до Рівненського обласного об'єднання "Агробуд" про стягнення 91 тис. крб. Позивач зазначав, що за договором на капітальне будівництво відповідач повинен був збудувати і здати в експлуатацію теплицю вартістю 88,6 тис. крб., але зобов'язання не виконав і відхилив претензію про сплату пені. Посилаючись на зазначені обставини, позивач просив стягнути з відповідача пеню у розмірі 0,05 % кошторисної вартості будівництва за кожен день прострочки.

Рішенням Рівненського міського народного суду з відповідача стягнуто на користь позивача 67,3 тис. крб. та 3640 крб. державного мита. У касаційному порядку справа не розглядалася. Постановою президії Рівненського обласного суду рішення народного суду змінено, з відповідача стягнуто на користь позивача 673 крб. державного мита, а у решті рішення залишено без зміни.

Судова колегія Верховного Суду України задовольнила протест заступника Голови Верховного Суду України і в ухвалі про направлення справи на новий розгляд вказала на таке.

Задовольняючи позов частково, народний суд виходив з того, що теплиця не була здана в експлуатацію своєчасно і з вини відповідача, тому і він повинен нести відповідальність за порушення договору на капітальне будівництво.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос