Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Суд принимает отказ от иска о безвозмездном изъятии дома по ст. 105 Гражданского кодекса, если он заявлен на основании решения исполкома местного Совета народных депутатов

Верховный Суд УССР, Судебная коллегия по гражданским делам Верховного Суда УССР
Определение от 19.04.1978

ВЕРХОВНИЙ СУД УРСР
СУДОВА КОЛЕГІЯ В ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 19 квітня 1978 року

(Витяг)

У січні 1976 р. виконком Печерської районної Ради народних депутатів м. Києва пред'явив позов до Г. С. і B. C. про безоплатне вилучення будинку. Позивач зазначав, що власником будинку за договором купівлі-продажу від 18 березня 1971 p. була Г. С. На час купівлі домоволодіння складалось з жилого одноповерхового будинку з двох кімнат площею 18 і 14,1 кв. м, кухні, коридора, веранди, кладовки та надвірних будівель. 22 травня 1971 р. Г. С. вступила в шлюб з B. C., і після цього будинок перебудували. На місці придбаного було збудовано двоповерховий будинок з чотирьох кімнат, кухні, коридора. Сарай також перебудовано в жилий будинок з двох кімнат, коридора, кладовки.

Рішенням райвиконкому від 26 січня 1976 p. прибудови до першого будинку узаконені, а відносно другого будинку постановлено пред'явити позов про його безоплатне вилучення.

Ухвалою Печорського районного народного суду м. Києва від 18 жовтня 1976 p. провадження в справі закрито в зв'язку з відмовою позивача від позову.

Постановою президії Київського міського суду від 24 грудня 1974 p. протест прокурора м. Києва на ухвалу народного суду залишено без задоволення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос