Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заключение суда, рассматривавшего уголовное дело, о невменяемости лица не свидетельствует о его недееспособности, если нет решения суда о признании этого лица недееспособным в порядке гражданского судопроизводства

Верховный Суд УССР, Судебная коллегия по гражданским делам Верховного Суда УССР
Определение от 08.05.1974

ВЕРХОВНИЙ СУД УРСР
СУДОВА КОЛЕГІЯ В ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 8 травня 1974 року

(Витяг)

К. звернувся з позовом до шахти комбінату "Макіїввугілля" про відшкодування шкоди у зв'язку з каліцтвом. Свої вимоги позивач мотивував тим, що працював у відповідача машиністом вугільного комбінату. Під час роботи дістав ушкодження, внаслідок чого став інвалідом третьої, а потім - другої групи з втратою 80 % професійної працездатності. Середній заробіток до каліцтва становив 339 крб. 33 коп. Оскільки призначена пенсія не відшкодовує втраченого заробітку, позивач просив стягнути одноразово 3955 крб. і щомісяця по 181 крб. 46 коп., починаючи з 4 січня 1973 р. по 4 січня 1975 р.

Ухвалою народного суду Центрально-Міського району м. Макіївки від 26 жовтня 1973 р. позов К. залишено без розгляду.

Постановою президії Донецького обласного суду від 31 січня 1974 р. протест прокурора Донецької області, винесений на предмет скасування ухвали народного суду, залишено без задоволення.

У протесті заступника Прокурора УРСР ставиться питання про скасування ухвали народного суду і постанови президії обласного суду та надіслання справи народному судові на новий розгляд.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос