Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Отказ прокурора от предъявленного им иска не лишает лицо, интересов которого это касается, права требовать рассмотрения дела по существу

Верховный Суд УССР, Судебная коллегия по гражданским делам Верховного Суда УССР
Определение от 16.04.1967

ВЕРХОВНИЙ СУД УРСР
СУДОВА КОЛЕГІЯ В ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 16 квітня 1967 року

(Витяг)

Прокурор Біловодського району Луганської області пред'явив позов в інтересах спадкоємців М. К. і Я. К. до А. і Т. К. про визнання недійсним договору дарування будинку.

Прокурор зазначав, що Ф. К. проживав з дружиною та дочкою Т. К. у будинку, належному його дружині К. К., яка померла у 1950 p. Цей будинок він 31 липня 1962 p. подарував дружині та дочці від другого шлюбу. Посилаючись на те, що договір дарування будинку укладено з порушенням вимог закону (нотаріально не посвідчений) та що власником цього будинку була К. К., а не дарувальник, прокурор просив визнати цей договір дарування недійсним.

А. К. пред'явила позов до М. К. про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину, посилаючись на те, що нотаріальна контора незаконно видала відповідачам свідоцтво про право на спадщину, до складу якої входить будинок, оскільки він тепер належить їй та дочці.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос