Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Суд не вправе закрывать производство по делу по причине недееспособности истца

Верховный Суд УССР, Судебная коллегия по гражданским делам Верховного Суда УССР
Определение от 16.04.1964

ВЕРХОВНИЙ СУД УРСР
СУДОВА КОЛЕГІЯ В ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 16 квітня 1964 року

(Витяг)

Судова колегія у цивільних справах Верховного Суду УРСР, розглянувши в судовому засіданні протест заступника Голови Верховного Суду УРСР на ухвалу народного суду Центрального району м. Одеси від 27 серпня 1962 р. в справі за позовом А. Г. до Г. Г. і К. про визнання договору купівлі-продажу 1/2 частини будинку недійсним, встановила.

Рішенням народного суду 4-ої дільниці Приморського району м. Одеси від 20 квітня 1959 р. Г. Г. і А. Г. визнані співвласниками будинку. 24 травня 1961 р. відповідачка Г. Г. свою половину будинку продала К. за 3800 крб. У червні 1961 р. А. Г. пред'явила позов до Г. Г. і К. про визнання цього договору недійсним, посилаючись на те, що він як співвласник має переважне право на купівлю частини, яка належала його колишній дружині відповідачці Г. Г. При укладенні договору між відповідачами він перебував у лікарні і не був повідомлений про продаж половини будинку, у зв'язку з чим не міг скористатись своїм правом.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос