Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании информации недостоверной, защите чести, достоинства и деловой репутации

Верховный Суд, Кассационный гражданский суд
Постановление от 20.03.2019 № 61-19478св18, 758/14324/15-ц

ВЕРХОВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

20.03.2019 р.

Справа N 758/14324/15-ц

 

Провадження N 61-19478св18

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду: головуючого - Луспеника Д. Д., суддів: Білоконь О. В. (суддя-доповідач), Синельникова Є. В., Хопти С. Ф., Черняк Ю. В., учасники справи: позивач - ОСОБА_4, відповідачі: товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Всесвітня інформаційна служба", ОСОБА_5, Одеська обласна державна адміністрація, треті особи: публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод", товариство з обмеженою відповідальністю "ГУГЛ", компанія "ANTA GMBH", розглянув у порядку спрощеного позовного провадження касаційну скаргу ОСОБА_4, подану його представником ОСОБА_6, на рішення апеляційного суду міста Києва від 06 квітня 2017 року у складі колегії суддів: Поліщук Н. В., Поливач Л. Д., Болотова С. В., встановив:

Відповідно до пункту 4 розділу XIII Перехідних положень ЦПК України у редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року N 2147-VIII "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" касаційні скарги (подання) на судові рішення у цивільних справах, які подані і розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного цивільного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Описова частина

Короткий зміст позовних вимог

У грудні 2015 року ОСОБА_4 звернувся до суду з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Всесвітня інформаційна служба" (далі - ТОВ "Всесвітня інформаційна служба"), ОСОБА_5, Одеської обласної державної адміністрації, треті особи: публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" (далі - ПАТ "Одеський припортовий завод"), товариство з обмеженою відповідальністю "ГУГЛ" (далі - ТОВ "ГУГЛ"), компанія "ANTA GMBH", про визнання інформації недостовірною, захист честі, гідності та ділової репутації, зобов'язання вчинити дії.

Позовна заява мотивована тим, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року ОСОБА_5, перебуваючи на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації, у прямому ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Шустер-LIVE" під назвою "ІНФОРМАЦІЯ_2" на телевізійному каналі з логотипом "3S.TV" висловив інформацію такого змісту (мовою оригіналу):

"ІНФОРМАЦІЯ_2".

Позивач зазначав, що його призначено на посаду першого заступника директора ПАТ "Одеський припортовий завод" наказом директора ОСОБА_10, а не затверджено ОСОБА_7 та призначено ОСОБА_11

Опрос