Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве предоставить информацию на запрос

Верховный Суд, Кассационный административный суд
Постановление от 14.03.2018 № 815/1216/16, К/9901/6779/18

ВЕРХОВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

14.03.2018 р.

Справа N 815/1216/16

 

Провадження N К/9901/6779/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: головуючого - Смоковича М. І., суддів: Білоуса О. В., Шарапи В. М., розглянувши у письмовому провадженні у касаційній інстанції адміністративну справу N 815/1216/16 за позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства "Малиновський ринок" про визнання бездіяльності у ненаданні інформації неправомірною та зобов'язання надати інформацію на запит, провадження по якій відкрито за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду, прийняту 13 липня 2016 року у складі колегії суддів: головуючого - Градовського Ю. М., суддів: Кравченка К. В., Лук'янчук О. В., встановив:

У березні 2016 року ОСОБА_1 звернувсь до суду з адміністративним позовом до Комунального підприємства "Малиновський ринок" (далі - КП "Малиновський ринок") про визнання бездіяльності відповідача, що полягає у ненаданні запитуваної інформації неправомірною та зобов'язати надати запитувану інформацію щодо загальної кількості та повного переліку працівників КП "Малиновський ринок" із зазначенням їх прізвищ, ім'я, по батькові та займаної посади.

В мотивування позову зазначає, що 10 березня 2016 року ОСОБА_1 звернувсь до КП "Малиновський ринок" з інформаційним запитом на отримання публічної інформації, зокрема, про надання відомостей про загальну кількість співробітників КП "Малиновський ринок" та повного переліку працівників відповідача із зазначенням їх прізвищ, ім'я, по батькові та займану посаду, включаючи назву структурного підрозділу.

Проте, у відповідь на свій запит позивач отримав лист від 17 березня 2016 року за N 68 з посиланням на те, що інформація, зазначена в запиті за своїм змістом не може розглядатись як суспільно необхідна інформація, у зв'язку з чим не надається.

Вважаючи, що відповідачем вчинено порушення, які полягають у відмові в наданні інформації, чим порушено приписи частини п'ятої статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації", ОСОБА_1 з метою захисту своїх прав звернувсь до суду з вимогою про зобов'язання надати запитувану інформацію.

Опрос