Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возмещении вреда, нанесенного здоровью на работах по ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 12.07.2017 № 377/294/16-ц, 6-1096цс17

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2017 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Лященко Н. П., суддів: Гуменюка В. І., Романюка Я. М., Сімоненко В. М., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради Київської області про відшкодування шкоди, завданої здоров'ю на роботах з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 січня 2017 року, встановила:

У квітні 2016 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради Київської області (далі - Управління) про відшкодування шкоди.

Позивач зазначав, що у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції (далі - ЧАЕС) з 26 квітня 1986 року по 1999 рік на роботах у зоні іонізуючого випромінювання його здоров'ю було завдано шкоди, внаслідок чого він отримав II групу інвалідності безстроково.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос