Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании сделки недействительной и применении последствий недействительности сделки

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 01.06.2016 № 6-1151цс16

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 червня 2016 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Романюка Я. М., суддів - Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Сімоненко В. М., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за клопотанням товариства з обмеженою відповідальністю "АМТ Банк" про визнання та виконання ухвали Арбітражного суду м. Москви від 24 червня 2013 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "АМТ Банк" до публічного акціонерного товариства "БТА Банк" про визнання правочину недійсним та застосування наслідків недійсності правочину, за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "АМТ Банк" про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17 лютого 2016 року, встановила:

У лютому 2015 року товариство з обмеженою відповідальністю "АМТ Банк" (далі - ТОВ "АМТ Банк") звернулося до суду із клопотанням про визнання та виконання ухвали Арбітражного суду м. Москви від 24 червня 2013 року у справі за позовом ТОВ "АМТ Банк" до публічного акціонерного товариства "БТА Банк" (далі - ПАТ "БТА Банк") про визнання правочину недійсним та застосування наслідків недійсності правочину, якою стягнуто з ПАТ "БТА Банк" на користь ТОВ "АМТ Банк" грошові кошти у розмірі 22880132,55 російських рублів.

В обґрунтування клопотання заявник посилався на те, що вказане рішення ухвалено відповідно до вимог законодавства Російської Федерації, набрало чинності, раніше не виконувалося, й на даний час боржником добровільно не виконується.

Опрос