Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании среднего заработка за время задержки расчета при увольнении, возмещении морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 23.12.2015 № 6-837цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 грудня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Сімоненко В. М., суддів - Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, відшкодування моральної шкоди, за заявою публічного акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 25 березня 2015 року, встановила:

У квітні 2014 року ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що перебувала у трудових відносинах з відповідачем, який з березня 2003 року до листопада 2010 року при виплаті заробітної плати не проводив передбаченої чинним законодавством індексації заробітної плати, унаслідок чого були порушені її права на оплату праці. На її звернення до публічного акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" (далі - ПАТ "ММК ім. Ілліча") із заявою про виплату заборгованості з індексації заробітної плати відповідач сплатив 889 грн. 42 коп.

ОСОБА_1 просила відновити її права шляхом стягнення з відповідача на її користь середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні в розмірі 96 тис. 367 грн. 51 коп., 1 тис. грн. на відшкодування моральної шкоди та 609 грн. витрат на правову допомогу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос