Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 11.11.2015 № 6-2187цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 листопада 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Лященко Н. П., суддів - Гуменюка В. І., Романюка Я. М., Сімоненко В. М., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за скаргою державного підприємства "Придніпровська залізниця", заінтересована особа - Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального Головного управління Міндоходів, на дії державного виконавця Кіровського відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції ОСОБА_1, за заявою державного підприємства "Придніпровська залізниця" про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 29 липня 2015 року, встановила:

У грудні 2014 року державне підприємство "Придніпровська залізниця" (далі - ДП "Придніпровська залізниця") звернулося до суду із вищезазначеною скаргою.

Зазначало, що 4 червня 2014 року старшим державним виконавцем ОСОБА_1 було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження з примусового виконання виконавчого листа НОМЕР_1, виданого Марганецьким міським судом Дніпропетровської області про стягнення з ДП "Придніпровська залізниця" на користь ОСОБА_2 моральної шкоди у розмірі 100 тис. грн. та надано строк в добровільному порядку виконати цю постанову до 10 червня 2014 року. 10 червня 2014 року ДП "Придніпровська залізниця" на виконання виконавчого листа платіжним дорученням перерахувало на користь ОСОБА_2 83243 грн 60 коп. та на користь держави, у вигляді обов'язкового платежу на підставі статті 168 Податкового кодексу України, 16756 грн 40 коп. Не виконуючи ніяких примусових заходів по виконанню рішення суду від 6 листопада 2014 року старший державний виконавець Кіровського відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції ОСОБА_1 виніс постанову про стягнення з ДП "Придніпровська залізниця" виконавчого збору у розмірі 10 тис. грн.

Опрос