Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения об отстранении от должности судьи

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Определение от 17.06.2015 № 800/97/15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 17 червня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Маринченка В. Л., суддів: Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., розглянувши заяву Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про перегляд постанови Вищого адміністративного суду України від 3 червня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_4 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання протиправним і скасування рішення, встановила:

Вищий адміністративний суд України постановою від 3 червня 2015 року позов ОСОБА_4 задовольнив: визнав протиправним і скасував рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 10 березня 2015 року N 14/вп-15 про відсторонення ОСОБА_4 від посади судді Печерського районного суду міста Києва.

15 червня 2015 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України подала до Верховного Суду України заяву про перегляд вищезазначеної постанови Вищого адміністративного суду України, посилаючись на наявність підстав, установлених пунктом 4 частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС).

За правилами пункту 4 частини першої статті 237 КАС заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана з мотивів порушення норм матеріального чи процесуального права, що призвело до ухвалення Вищим адміністративним судом України незаконного судового рішення з питань, передбачених статтею 1711 цього Кодексу.

Опрос