Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене решения об отстранении от должности судьи

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Определение от 11.06.2015 № П/800/122/15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 11 червня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Маринченка В. Л., суддів: Кривенди О. В., Прокопенка О. Б., розглянувши заяву Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про перегляд постанови Вищого адміністративного суду України від 27 травня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_4 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання незаконним і скасування рішення, встановила:

Вищий адміністративний суд України постановою від 27 травня 2015 року позов ОСОБА_4 задовольнив: визнав незаконним та скасував рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 10 березня 2015 року N 12/вп-15 про відсторонення від посади судді Кицюка В. П.

8 червня 2015 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України подала до Верховного Суду України заяву про перегляд вищезазначеної постанови Вищого адміністративного суду України, посилаючись на наявність підстав, установлених пунктом 4 частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС).

За правилами пункту 4 частини першої статті 237 КАС заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана з мотивів порушення норм матеріального чи процесуального права, що призвело до ухвалення Вищим адміністративним судом України незаконного судового рішення з питань, передбачених статтею 1711 цього Кодексу.

Опрос